Milevsko pro život i pro dovolenou

Reg. č. 33-03-019/23

Díky dotaci a následné realizaci projektu z projektu Podpory cestovního ruchu Jihočeského kraje došlo v letošním roce k obnově a budování nových informačních panelů, cedulí, bannerů nejen po městě Milevsku, okolí ale i důležitých strategických místech v okolí. K obnově došlo především proto, abychom návštěvníkům města Milevska poskytovali kvalitní turisticko-informační služby po celý rok. Podpořili tak cestovní ruch v průběhu celého roku. Předávat vhodné informace různým cílových skupinám v rámci jednoho informačního systému nám umožňuje použití moderní technologie a to technologie QR kódů.

QR kódy byly umístěné i na některých důležitých místech ve městě a na informační tabule. Byly tedy většinou vhodně implementované do stávajících informačních panelů na turisticky zajímavých místech a objektech. Byly vyrobeny i nové cedule, aktualizované polepy na stávající cedule a propagační bannery.

Kromě toho vznikly díky tomuto grantu nové spoty (pozvánky) do Milevsku. Byly vytvořeny 4 verze spotů podle délky a obsahu. Jedné se o reklamní spoty (pozvánky) především pro sociální média, ale také pro použití na různých kulturních akcích, prezentacích, propagacích města, veletrzích atd. Vznikly dvě verze minutových spotů, které poutavě lákají budoucí návštěvníky do města Milevska a jeho nejbližšího okolí. Druhá verze spotů je dvouminutová a zahrnuje opět zajímavá místa k návštěvě města Milevska, ale i jeho krásného a zajímavého okolí.

Chcete vědět co se děje?

Pošlete nám svůj e-mail a získejte informace o aktuálních akcích v Milevsku.