Milevsko pro život i pro dovolenou

Vlasta Redl s kapelou

Koncert
  • Dům kultury Milevsko

Do Milevska dorazí Vlasta Redl – zpěvák, skladatel, textař, aranžér a producent, který patří k nejvýraznějším osobnostem české hudební scény. Jeho tvorba se pohybuje napříč žánry – od folku přes rock až po jazz a blues – a spojuje tradiční melodiku moravského a slovenského folklóru s moderními hudebními prvky.

Redl je podepsán pod desítkami alb, filmovou i divadelní hudbou a jeho písně si získávají posluchače nejen nápaditostí, ale i laskavým humorem a hlubokou poetikou.

V Milevsku vystoupí se svou Naší novou kapelou, v níž nechybí špičkoví muzikanti – mimo jiné Marcel Buntaj nebo Petr Ptáček (bicí), Martin Gašpar, Tomáš Koudelka či Michal Vašíček (baskytara), Borek Nedorost nebo Karel Macálka (klávesy), Ruda Březina nebo Michal Žáček (saxofony, flétny) a Matěj Morávek či Michal Vašíček (kytara).

Těšit se můžete na koncert plný energie, muzikantského nadhledu i osobitého humoru, který k Vlastovi Redlovi neodmyslitelně patří.

Předprodej vstupenek

Vstupenky je možné rezervovat nebo zakoupit během otevírací doby v Turistickém informačním centru Milevsko, v kanceláři Domu kultury Milevsko, v Milevském kině, nebo kdykoli během dne on-line.

Infocentrum Milevsko

Milevské slavnosti, Bartolomějské posvícení

Chcete vědět co se děje?

Pošlete nám svůj e-mail a získejte informace o aktuálních akcích v Milevsku.