Milevsko pro život i pro dovolenou

Milevsko sobě

  • nám. E. Beneše

Přijďte si s námi užít jedinečný den plný zábavy pro celou rodinu. 

V hlavní roli budou po celý den převážně milevští účinkující! Těšit se můžete na hudební, pěvecké, taneční i sportovní vystoupení, zajímavé rozhovory, přednášky, prohlídky zajímavých míst, tvořivé dílničky, ukázky sportovních, volnočasových nebo i vzdělávacích organizací.
Těšit se můžete i na stánkový prodej a bohaté občerstvení. Časový harmonogram bude brzy zveřejněn.

V sobotu 15. června chystá Město Milevsko a dům kultury den plný zábavy pro celou rodinu, kde v hlavní roli budou den převážně milevští účinkující! Těšit se můžete na hudební, pěvecké, taneční i sportovní vystoupení, rozhovory, přednášky, prohlídky zajímavých míst, tvořivé dílničky, ukázky sportovních, volnočasových nebo i vzdělávacích organizací.
Své umění předvede taneční skupina EFK dance family, Farida, Taneční klub manželů Bolkových, 2N aerobic club, moderní gymnastky Proactive Milevsko a Jungle Fiction nebo moderní gymnastky ze Sokola Milevsko. Program si chystá i Krasobruslařský klub Milevsko, florbalový klub Došwich Milevsko, Dětský domov Zvíkovské podhradí a Rodinná buňka Milevsko. O hudební program se postarají Adéla Klímová, Jakub P-Jay Pinc, Milevský dětský sbor, ZUŠ Milevsko s kapelou Prvoci, Lego a Komorním houslovým souborem, kapela Nothing, Kovačka, Fusky Dus, Vstáway, Escape to the Jungle, RM Band a V4ka. Těšit se také můžete na ukázku výcviku psů od zkušeného psovoda p. Růžičky, rozhovor se spisovatelem p. Kláskem, výtvarníkem p. Třeštíkem.
Kromě programu na hudebním a tanečním pódiu připravujeme i mnoho doprovodných aktivit přímo na náměstí. Své stánky s ukázkou činnosti, dětskými dílničkami a dalšími aktivitami zde bude mít Muzeum milevských maškar, Galerie M, Dům dětí a mládeže, Nízkoprahový klub Fanouš a Charita, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra, I. ZŠ Milevsko, II. ZŠ Milevsko, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Milevsko, Základní umělecká škola, Oddíl Handball club, 2N Aerobic club, Došwich Milevsko, Proactive Milevsko, tenisový a Krasobruslařský klub Milevsko. Nebude chybět ani ukázka vozů Policie České republiky nebo sboru profesionálních a dobrovolných hasičů z Milevska.
O občerstvení se postará Restaurace V Klubu, Klášterní kavárna a Sweet café nebo Kozí farma Borotín. Bude zde i několik prodejních stánků např. s keramikou nebo šperky.
Mimo programu na náměstí se můžete také vydat na turistický pochod Milevským krajem, který zajišťuje KČT Milevsko. Strat je od domu kultury mezi 7 a 10 hodinou ranní. Můžete se také zajít podívat do Městské knihovny, kde na Vás čeká kvíz o její historii, stezka na dospěláckém či úniková hra na dětském oddělení. Galerie M chystá komentovanou prohlídku výstavy Martina Třeštíka, kostel sv. Bartoloměje ožije prohlídkou Martina Pelicha, který nás zavede na tajemná místa kostela. Za návštěvu taktéž určitě stojí výstava motocyklů Jawa muzeum – muzeum motorek v ul. 5. května.
Pro tento den je také chystaná speciální výstava pohledů města Milevska, která bude na náměstí k vidění po celé léto. Velké poděkování patří pracovníkům Milevského muzea za součinnost při realizaci této výstavy. A v neposlední řadě v tento den odstartuje velká letní prázdninová QR hra, tentokrát vedena po významných místech a památkách města.
Podrobný program bude zveřejněn na webu www.milevskem.cz a sociálních sítích. Přijďte si s námi užít den plný zábavy, těšíme se na Vás.
korl
 

  • 15. 06. 2024 v 10:00 hod.
  • Zdarma
Zdarma
Milevské slavnosti, Bartolomějské posvícení
Gigitalizujeme firmy

Chcete vědět co se děje?

Pošlete nám svůj e-mail a získejte informace o aktuálních akcích v Milevsku.