Milevsko pro život i pro dovolenou

S novým školním rokem přichází DK Milevsko s nabídkou kurzů pro děti i dospělé. A z čeho můžete vybírat?

Pro děti nabízíme Tvoření pro malá stvoření (menší děti tvoří s dospěláky, větší děti sami), výtvarné kurzy, keramiku, o každých prázdninách tvořivé dílničky a dále výuku angličtiny hravou formou Happy Kids (od 5 do 15 let). Z pohybových aktivit můžeme nabídnout dětskou jógu, ve které prim hrají říkanky a písničky, výtvarně-vzdělávací kroužek Předškoláček, výuku společenských a country tanců, zájemci o tanec se také mohou zapsat do taneční skupiny EFK dance family, která u nás má své zázemí. Velmi oblíbený je také kurz klavíru.
Pro mládež jsou připraveny oblíbené Taneční hodiny a spolu s dospělými se mohou zapojit do velké nabídky dalších, převážně pohybových kurzů. Nabízíme celkem 5 kurzů velice oblíbené jógy, vyformovat postavu si můžete při fitness hodinách, fitness dance a nově také pilates. Od října bude také pokračovat velice oblíbené zdravotní cvičení a škola pánevního dna. Nově u nás také můžete vyzkoušet vysokointenzivní intervalové cvičení – kruhový trénink. Seznámení se sebeobranou nabízí jednorázový kurz určený pouze ženám. Oblíbené taneční pro dospělé plánujeme od ledna 2024.
Dospělým dále nabízíme angličtinu ve čtyřech úrovních – začátečníci, mírně pokročilí + věční začátečníci, pokročilí a přípravu k maturitě. Rádi vás uvidíme i na výtvarných kurzech pod vedením paní Provázkové, v DK se schází i Milevský smíšený sbor, který by rád přivítal hlavně pánské hlasy. V neposlední řadě máme pro dospělé v nabídce i keramiku.
Více o nabízených kurzech se dozvíte na www.milevskem.cz v sekci Dům kultury/kurzy a na telefonu 383 809 200 či e-mailu kurzy@milevskem.cz.
 

Chcete vědět co se děje?

Pošlete nám svůj e-mail a získejte informace o aktuálních akcích v Milevsku.